5 dni 10 dni

Akceptuję Regulamin

Pakiet Biegacza

Przygotuj swoje kolana na długie dystanse

 

  • Pole Magnetyczne– wpływa korzystnie na układ immunologiczny, poprawia ukrwienie, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo, przyspiesza gojenie się ran i proces kostnienia w złamaniach.

 

  • Krioterapia– Krioterapia miejscowa polega na miejscowym ochłodzeniu tkanek za pomocą… par azotu lub dwutlenku węgla. Zabieg przynosi bardzo dobre efekty terapeutyczne, przez co jest chętnie stosowany przez pacjentów. Wykazuje on działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciwobrzękowe. Dzięki temu jest często stosowany przy świeżych urazach zarówno układu kostno-stawowego, jak i tkanek miękkich.

 

  • Laser– Działanie laseroterapii, na poziomie tkankowym, obserwuje się poprzez przyśpieszenie powstawania nowych naczyń krwionośnych, a także zwiększenie mikrokrążenia. Skutkuje to tym,  że tkanki są lepiej dotlenione i odżywione, a uboczne produkty metabolizmu komórkowego szybciej usuwane. Dzięki temu laseroterapia łagodzi dolegliwości bólowe oraz wykazuje działanie przeciwzapalne. Bardzo dobrze sprawdza się przy usuwaniu obrzęków. 

 

  • Instruktarz ćwiczeń

 

Cena już od 39.99 zł za dzień
Dla optymalnego efektu zalecamy 10-cio dniową kuracje
Dowiedz się więcej!